Územní lokality prodeje ložisek Rolek

Územní lokality prodeje ložisek Rolek

Průmyslová ložiska Rolek jsou vysoce jakostními produkty s evropskou úrovní kvality, jež se používají v různých výrobních odvětvích. Rolek vyrábí širokou škálu ložisek, která je schopna uspokojit potřeby jakýchkoli průmyslových podniků, stejně jako dopravních a speciálních zařízení. Každoročně roste poptávka po ložiskách Rolek, vzrůstá objem výroby, jsou vyvíjeny a nabízeny nové modely ložisek, požadované na světovém trhu.

Rolek: značka, která se dokázala prosadit na trhu

Mezi mnoha výrobci, nabízejícími dnes ložiskové výrobky, patří Rolek k nejmladším. První produkty s logem společnosti se objevily na evropském trhu v roce 1994 a okamžitě začaly tvrdě konkurovat s výrobky společností se stoletou tradicí. Už od svých počátků používá společnost Rolek jen nejmodernější řešení a nejkvalitnější materiály a také nešetří prostředky a úsilím pro zavádění inovací a provádění vlastních vědeckých a vývojových prací.

Koncem 90. let Rolek, známý již v Evropě, vstupuje na americký trh, kde čelí velké konkurenci mezi místními výrobci ložisek. Vedení společnosti se rozhoduje pro změnu taktiky a začíná s výrobou speciálních výrobků pro jednotlivé zakázky, což vede k výraznému zvýšení zisku a sortimentu vyráběných ložiskových výrobků.

Začátkem roku 2005 se průmyslová ložiska firmy Rolek začala objevovat na trzích Severní a Jižní Ameriky, Jižní Afriky, Indie a několika zemí Blízkého východu.

To přineslo rychlý úspěch, protože Rolek poskytoval vysoce kvalitní ložiska díky kombinaci pohyblivých cen a moderních technologií, které bylo někdy obtížné replikovat a implementovat do výroby známým světovým značkám výrobců ložisek. Česká společnost Rolek tak rychle a významně zvýšila svou výrobní kapacitu.

Konkurenční přednosti společnosti


Rychlý rozvoj prodejních lokalit byl umožněn pouze díky seriózní týmové spolupráci odborníků Rolek. Aby bylo možné úspěšně konkurovat s většími výrobci, bylo nutné zavést zvláštní, výjimečný přístup k práci.

K úspěchu společnosti přispěly následující přednosti:

  • přísná kontrola kvality;

  • prodej výrobků výhradně prostřednictvím autorizovaných prodejců;

  • pečlivě zpracovaná a bezpečná logistika;

  • velmi rychlé plnění jednotlivých zakázek s jakoukoliv úrovní složitosti;

  • příznivá pro partnery cenová politika, která se vztahuje na všechny typy výrobků, včetně speciálních.

Je také důležité zvlášť zdůraznit, že ložiska Rolek jsou vyráběna pod pečlivým dohledem služby kontroly jakosti. Každý oficiální zástupce značky obdrží produkty k prodeji pouze ze skladů hotových výrobků v Evropě a je nikdy nemá žádné pochybnosti o původu každého jednotlivého kusu svého zboží.